Вернуться на:
 
Регистрация 
   
   
     

Наталія Сумська: секрети успіху та краси 04 февраля

admin

Наталія Сумська, українська акторка і телеведуча. Коли чуєш її ім’я, в уяві з’являється образ справжньої, привітної жінки з натуральною красою. Дякуємо їй за це чудове інтерв’ю!

FeelGood: Які, на Вашу думку, три основні критерії характеризують сучасну жінку?

Наталія Сумська: Думаю, що братися до цього – справа невдячна, тому що жінки, попри всі побажання, правила та закони, все одно різні. І вони такими залишаться, тому що нова формація сучасної жінки докорінно відрізняється від жінки, скажімо, 30-літньої давнини, а тим паче від жінки середини або кінця минулого століття. Настає такий час, коли жінка сама усвідомлює, що допомагає їй залишатися в кращому стані і здоровшати, а що, навпаки, шкодить. Такий собі природній відбір. Жодні телевізійні, масові, інформативні засади не діють абсолютно. Перемагає, давить, заохочує і веде за собою, на превеликий жаль, саме життя, потреби, а також реклама, що є, як відомо, дуже потужним засобом. Жінка дедалі більше піддається впливові телевізійної реклами, а не порадам старших, знайомих, лікарів та педагогів. Сучасним молодим жінкам властиво трохи підсміюватися над усім сущим і думати, ніби вони знають якусь нову правду, яку не розуміють старші люди.

FG: Як вам вдається завжди мати гарний вигляд? Маєте якийсь секрет або звички, що допомагають Вам бути красивою? Можете поділитися ними з нашими читачами?

Н.С.: Я думаю, що кожна жінка хоче собі добра, прагне мати приголомшливий вигляд, а можливо, їй це просто професійно необхідно. Гарний вигляд жінки сприяє її позитивному впливові на оточення, колектив, а це вкрай важливо. Я не маю якихось особливих секретів, які б підійшли всім. Комусь одне допомагає, комусь – зовсім інше. Декому взагалі нічого не потрібно робити, тільки б не нашкодити, а іншому потрібно докладати зусиль.  

Щодо мене, то я належу до тих людей, які усвідомлюють, від чого краще відмовитись, а що варто робити. Це залежить від мого розпорядку, вподобань та смаків. А давати якісь конкретні поради я не в змозі. Зараз настільки широкий вибір, що людина може просто вибирати, що для неї краще. Як на мене, усе в житті жінки залежить від її вибору і бажання. Хоча це стосується не тільки жінок, а й людини загалом.

FG: Як Ви ставитесь до модних нині екотенденцій: відмови від поліетиленових пакетів, вегетаріанства, ходіння босоніж, економії природних ресурсів тощо. Чи долучаєтесь до якихось із них? Якщо так, то до яких саме?

Н.С.: Долучаюсь до усіх названих Вами тенденцій обома руками і ногами. Я належу до палких прихильників захисту довкілля. Це найбільше, що мене турбує як громадянку своєї держави. Єдине, про що треба хвилюватися, – це спасіння Землі, на якій ми живемо, і робити все можливе, аби їй не нашкодити.

FG: Як Ви ставитеся до народної медицини? Чи користуєтеся порадами знахарів?

Н.С.: Я думаю, що тут треба розрізняти. Народна медицина зараз майже як офіційна. На мою думку,  вона має право на існування. Коли людина ще не надто хвора, вона точно може допомогти. Та з іншого боку, народна медицина може нам шкодити. Якщо людина щось одне робить, то вона повинна бути в цьому послідовною. Зараз, наприклад,  нас лякають усякими епідеміями: у людини одразу виникає стрес, і вона вже може захворіти. Немає якоїсь підтримки, відсутній спокій у суспільстві. На жаль, ми звідусіль чуємо лише про тотальний кримінал або інші негативні явища, які бентежать душу, нервову систему, і змушені самі вишукувати якийсь острівець спокою, де зможемо справді розслабитися, заспокоїтися, залучити добру енергетику, радість чи посмішку. Ми весь час перебуваємо у стані стресу,  не кажучи вже про те, що при цьому ми маємо бути підготовленими, загартованими, мобільними і дисциплінованими. Це все вимагає від нас неабияких зусиль, тому треба обов’язково допомагати собі, а аж ніяк не шкодити. Народна і навіть офіційна медицина  не зарадять, якщо людина не орієнтується, не підготовлена, не кваліфікована з приводу, як собі допомогти. Ми повертаємося до одного і того ж – усе залежить від самої людини.

FG: Під час зимового періоду, коли так легко застудитися, яких превентивних заходів Ви вживаєте, щоб уникнути захворювань?

Н.С.: Тих, що й усі інші. Намагаюся уникати харчових навантажень, не переохолоджуватися, думати наперед. Мене ще в інституті один педагог учив, що артист не має права хворіти. У нас був такий закон. Якщо завтра у мене вистава, я маю прогнозовано продумати свій режим, весь завтрашній день, щоб утриматися від того, що може мені нашкодити. Це наші професійні постулати. Адже якщо захворіє артист, тисячі глядачів будуть невдоволені, вистава опиниться під загрозою.

FG: Вам як представнику творчої професії відомо, як важливо завжди бути у гарному гуморі та мати натхнення. Що можете порадити нашим читачам із цього приводу?

Н.С.: Джерел натхнення насправді чимало. Можна просто самому собі створювати цей настрій, можна вранці загартовуватися і робити зарядку. Ми її просто не виконуємо, якщо чесно собі зізнатися. Очі ж не заплющиш, і повсякчас доводиться бачити, що люди хапаються за цигарки, а не за гантелі. Молодь прохолодно одягається, дівчата в коротеньких спідничках,  не покрита голова у багатьох людей. От вам уже і запорука того, що може бути невеличке запалення або навіть ГРВЗ. Людина потім приходить додому і несе із собою негативні наслідки. Але собі можна допомогти, головне – ощадливий, помірний режим, особливо в зимову пору. Тоді все буде добре. Знову ж таки повертаємося до того, що все залежить тільки від нас самих.  До вас не прийде стороння людина і не буде займатися вами. Інші можуть дати пораду, але вибір залишається за вами.

FG: Чи відчуваєте Ви негативний вплив чи ставлення до себе, виступаючи перед численною аудиторією? Чи вірити Ви в зурочення? Якщо так, як порадите із цим боротися?

Н.С.: Ні, ця теза аж ніяк не може ходити в залі театру. У нас не прийнято навіть думати про таке, усі налаштовані на позитив. У театрі, принаймні після тих вистав, що я граю, люди виходять щасливі, скільки вже десятків років глядачі підходять і дякують. А якщо людина дякує, отже, вона рада побаченому, отримала якийсь катарсис, дістала позитивну енергію. Саме тому у нас ця теза неприйнятна. У нас все навпаки: театр – це вже не мистецтво, це унікальне мистецтво. Якщо ти йдеш до людей з добром, то неодмінно отримаєш його у відповідь. Ти один можеш дати тисячі людей позитивний заряд, то можете тільки уявити, скільки ми отримуємо натомість! 

Только загеристрированные пользователи могут оставлять комментарии.

комментарии

 

08 февраля 12:39

Оксана Жилич

Потрясающая женщина!!! Очень интересное и познавательное мышление у нее. С нее нужно брать пример!!! Спасибо огромнейшее за интервью.

 

12 февраля 11:51

Natalya Glazunova

Какое чудо видеть интервью Натальи. Она так редко дает интервью. Потрясающая женщина, потрясающая актриса! Каждую ее роль переживаешь вместе с ней. Тем более ценно увидеть ее настоящую, услышать ее собственные мысли. Как же она права - выбор всегда за нами. Свои мозги кому-то не вставишь. Пока человек сам не придет к тому, что нужно беречь природу, заботиться о близких - он ничего делать не будет. Остается верить, что мы все сделаем правильный выбор.

 

12 февраля 21:57

Надежда Халанская

А вот мне бы хотелось, чтобы она больше рассказала о себе. Не общими фразами, а конкретнее)) Но, наверное, поэтому она и не дает интервью, потому что предпоситает отделять личную жизнь от профессиональной. Всё равно каждая женщина, а особенно ТВ знаменитость, ухаживает за собой и имеет свои собственные секреты. Ну, вот хотя бы сколько часов в день она спит или пользуется ли кремом уторм и вечером ( или только вечером). Интересно, как она избавляется от стресса.

 

25 февраля 10:20

Евгения Глуховская

Какая женщина! Помню ее муж рассказывал как ревнует свою Наталю чуть ли не к столбам на улице...а история о том как он раньше времени вернулся домой и его воображение нарисовало за закрытой дверью квартиры жену ему изменяющую...напоминает о том как можно сильно и обезбашенно любить!