Вернуться на:
 
Регистрация 
   
   
     

Алла Мазур: екологія родини 15 января

admin

Обираючи відомих зірок для участі у нашому проекті, ми аж ніяк не могли оминути улюблену усіма українську телеведучу Аллу Мазур. Дякуємо Аллі за це чудове інтерв’ю!
1. Як Ви ставитесь до екоруху, який останніми роками набирає обертів в Україні? Що можете порадити активістам?
Не тільки креативу, але й впертості. Бо акції захисників довкілля більше асоціюються у нас із разовими виступами. Яскравими, театралізованими, з розрахунком на телекамери – але разовими. І залишається присмак, як після свята: відгриміло, і можна повертатися до звичних справ. А варто, напевне, просто йти у сім’ю, у садочок і школу і починати з наймолодших громадян України. Коли вони зрозуміють шкоду від тотальної домашньої хімії і пластикових упаковок, спонукатимуть і своїх батьків: віддавати перевагу органіці, прибирати за собою після пікніка або принаймні сортувати домашні відходи.
2. Як Ви зазвичай проводите вільний час: віддаєте перевагу активному відпочинку чи спокійному?
Зі спокійним після народження сина вже не складається. Артемчик у нас натура дуже діяльна, такий собі перпетуум мобіле, тому доводиться відпочивати в його темпі. Бігаємо, змагаємось, плаваємо, і тільки коли вже зовсім втомимось, переходимо до читання чи малювання. 
3. Під час подорожей в інші країни чи запам’яталися Вам якісь звички або традиції місцевого населення, які хотілося б побачити і в українців?
Якщо одним словом – доброзичливість. Або як мінімум небайдужість. І мова не просто про традиційне ставлення до туристів, які привозять в країну гроші і дають заробити місцевим. Як на мене, таке толерантне ставлення до ближнього – це певна соціальна угода, бон тон, традиції, у яких виростають діти. Ці неписані правила і створюють в країнах Старого світу ту атмосферу рівноваги і захищеності, якої так не вистачає нам, українцям. 
4. Що допомагає Вам гарно виглядати щодня: звички чи домашні секрети краси? 
 А звичка є і головним домашнім секретом. Бо жодні екстремальні методи впливу не дадуть такого тривалого і гарантованого результату, як щоденна зарядка, контрастний душ, обов’язковий літр води протягом дня і хоча б два яблука. 
5. Чи долучаєтесь Ви особисто до якихось екотенденцій (сортування сміття, ходіння босоніж, екосумка для покупок)? 
Якщо ходіння босоніж уже записали в розряд екотенденцій, то долучаюсь, і давно. Правда, лише влітку, коли тепло Домашнє сміття сортувала б із задоволенням, але для цього потрібно ще домовитись із комунальниками про окремі баки для відходів і відповідну техніку. Екосумка – новітній тренд, який мені дуже подобається, і було б гарно, якби їх так само масово пропонували в магазинах, як і поліетиленові пакети – за тією ж ціною. Мій головний на сьогодні фронт боротьби за екологію – бензиновий. Поганого, щоб не труїти повітря, не купую
6. Як Ви ставитесь до екокосметики – на основі натуральних, органічних складових? Користуєтесь?
Іноді пробую – якщо переконана в її якості. На жаль, бренд «екокосметики» подарував широкий простір для підробок різним махінаторам. Проте це ще питання, чи можна назвати «екологічною» косметику, скажімо, на основі натурального борсукового жиру, для виробництва якої убили багато маленьких борсучків? Або знищили цілі плантації рослин.
7. У своїх інтерв’ю Ви згадуєте, що народження сина допомогло Вам багато що переосмислити. Чи змінились Ваші погляди на те, як ми ставимося до нашої планети і чим можемо їй допомогти?
Те, що планета – рідний дім і його варто як мінімум регулярно прибирати, я знала і до народження Артема. За часів мого дитинства, до речі, це прибирання було більш популярним – у вигляді різноманітних суботників. Зараз суботники стали майже диковинкою, такою собі розвагою естетів. Але за нагоди ми із сином приєднуємося. Ну а щоб турбота про природу стала для нього не лише словами, відмовилися від живої ялинки. Купили штучну.
8. Кажуть, кімнатні рослини роблять дім затишним. Чи є у вас такі?
Наш найвитриваліший друг – фікус Бенджаміна. Він оселився майже одразу після переїзду в нову квартиру невеликим кущиком. А зараз уже перетворився на чарівне зелене деревце (яке, до речі, час пересаджувати в більший горщик), і мужньо переживає спроби Тьомки прикрасити його замість новорічної ялинки. 
9. Що ви можете порадити і побажати нашим читачам у період свят?
Наповнювати любов’ю світ усередині й навколо себе. Не знаю щодо краси, але любов точно має шанси врятувати нас. І нехай ця любов – до рідних, до себе, до планети – буде не на словах, а в діях. 

Обираючи відомих зірок для участі у нашому проекті, ми аж ніяк не могли оминути улюблену усіма українську телеведучу Аллу Мазур. Дякуємо Аллі за це чудове інтерв’ю!

FeelGood:  Як Ви ставитесь до екоруху, який останніми роками набирає обертів в Україні? Що можете порадити активістам?

Алла Мазур: Не тільки креативу, але й впертості. Бо акції захисників довкілля більше асоціюються у нас із разовими виступами. Яскравими, театралізованими, з розрахунком на телекамери – але разовими. І залишається присмак, як після свята: відгриміло, і можна повертатися до звичних справ. А варто, напевне, просто йти у сім’ю, у садочок і школу і починати з наймолодших громадян України. Коли вони зрозуміють шкоду від тотальної домашньої хімії і пластикових упаковок, спонукатимуть і своїх батьків: віддавати перевагу органіці, прибирати за собою після пікніка або принаймні сортувати домашні відходи.

FG: Як Ви зазвичай проводите вільний час: віддаєте перевагу активному відпочинку чи спокійному?

АМ: Зі спокійним після народження сина вже не складається. Артемчик у нас натура дуже діяльна, такий собі перпетуум мобіле, тому доводиться відпочивати в його темпі. Бігаємо, змагаємось, плаваємо, і тільки коли вже зовсім втомимось, переходимо до читання чи малювання. 

FG: Під час подорожей в інші країни чи запам’яталися Вам якісь звички або традиції місцевого населення, які хотілося б побачити і в українців?

АМ: Якщо одним словом – доброзичливість. Або як мінімум небайдужість. І мова не просто про традиційне ставлення до туристів, які привозять в країну гроші і дають заробити місцевим. Як на мене, таке толерантне ставлення до ближнього – це певна соціальна угода, бон тон, традиції, у яких виростають діти. Ці неписані правила і створюють в країнах Старого світу ту атмосферу рівноваги і захищеності, якої так не вистачає нам, українцям. 

FG: Що допомагає Вам гарно виглядати щодня: звички чи домашні секрети краси? 

АМ: А звичка є і головним домашнім секретом. Бо жодні екстремальні методи впливу не дадуть такого тривалого і гарантованого результату, як щоденна зарядка, контрастний душ, обов’язковий літр води протягом дня і хоча б два яблука. 

FG: Чи долучаєтесь Ви особисто до якихось екотенденцій (сортування сміття, ходіння босоніж, екосумка для покупок)? 

АМ: Якщо ходіння босоніж уже записали в розряд екотенденцій, то долучаюсь, і давно. Правда, лише влітку, коли тепло Домашнє сміття сортувала б із задоволенням, але для цього потрібно ще домовитись із комунальниками про окремі баки для відходів і відповідну техніку. Екосумка – новітній тренд, який мені дуже подобається, і було б гарно, якби їх так само масово пропонували в магазинах, як і поліетиленові пакети – за тією ж ціною. Мій головний на сьогодні фронт боротьби за екологію – бензиновий. Поганого, щоб не труїти повітря, не купую:)

FG: Як Ви ставитесь до екокосметики – на основі натуральних, органічних складових? Користуєтесь?

АМ: Іноді пробую – якщо переконана в її якості. На жаль, бренд «екокосметики» подарував широкий простір для підробок різним махінаторам. Проте це ще питання, чи можна назвати «екологічною» косметику, скажімо, на основі натурального борсукового жиру, для виробництва якої убили багато маленьких борсучків? Або знищили цілі плантації рослин.

FG: У своїх інтерв’ю Ви згадуєте, що народження сина допомогло Вам багато що переосмислити. Чи змінились Ваші погляди на те, як ми ставимося до нашої планети і чим можемо їй допомогти?

АМ: Те, що планета – рідний дім і його варто як мінімум регулярно прибирати, я знала і до народження Артема. За часів мого дитинства, до речі, це прибирання було більш популярним – у вигляді різноманітних суботників. Зараз суботники стали майже диковинкою, такою собі розвагою естетів. Але за нагоди ми із сином приєднуємося. Ну а щоб турбота про природу стала для нього не лише словами, відмовилися від живої ялинки. Купили штучну.

FG: Кажуть, кімнатні рослини роблять дім затишним. Чи є у вас такі?

АМ: Наш найвитриваліший друг – фікус Бенджаміна. Він оселився майже одразу після переїзду в нову квартиру невеликим кущиком. А зараз уже перетворився на чарівне зелене деревце (яке, до речі, час пересаджувати в більший горщик), і мужньо переживає спроби Тьомки прикрасити його замість новорічної ялинки. 

FG: Що ви можете порадити і побажати нашим читачам у період свят?

АМ: Наповнювати любов’ю світ усередині й навколо себе. Не знаю щодо краси, але любов точно має шанси врятувати нас. І нехай ця любов – до рідних, до себе, до планети – буде не на словах, а в діях. 

Только загеристрированные пользователи могут оставлять комментарии.

комментарии

 

18 января 16:52

Nadiia Kolechkina

Моя любимая телеведущая! Помню ее еще с самого детства.

 

22 января 18:11

Дмитрий Жилич

Интересно читать того человека, которого видел на протяжении многих лет на экране.

 

22 января 18:18

Anastasiia Zdybel

Настоящая женщина! Красивая, успешная и при этом "домашняя". И Вам любви, счастья и гармонии в жизни!

 

24 января 17:13

Natalya Glazunova

Потрясающая женщина! Это яркий пример того, как можно быть успешной в карьере и при этом уделять достаточно времени и внимания своей семье. Столько искренности и теплоты в каждом слове. Позабавило имя фикуса )) Алла, удачи Вам и успехов во всех Ваших начинаниях! Спасибо, что столько лет преданны своим зрителям! :)

 

25 января 12:21

Марьяна Гупало

Щире інтерв'ю такої прекрасної телеведучої. Скільки мудрості і простоти в сказаних словах і ніякої зірковості. Всім би нашим "зірочкам" повчитися бути людьми, а не піаритися не знати чого. Заслужіть любов народу, доведіть на справах, що ви чогось варті, беріть участь в різних благодійних, еко-проектах, тоді й називайтеся зірками. А ЗЕМЛЯ Вам віддячить за ваше тепло і доброту своєю енергією і наснагою!

 

28 января 14:55

Василий Андреевич

Алла МАзур моя землячка! І я пишаюся цією чудовою журналістка, мамою і просто жінкою!

 

29 января 10:01

Ann Andruzskaya

Очень интересно почитать по известного человека. Ведь многие следуют своим любимцам. Поэтому пропаганда через звезд экрана экологической безопасности - правильный подход. И вообще можно было бы почаще с телевизора вещать правилльные вещи. Ведь если постоянно повторять - люди начнут задумываться, и возможно к себе тоже применять бережный подход к многим вещм)

 

30 января 01:10

Ирина Дамм

Очень приятная женщина! Хорошие слова, что любовь спасет мир. Это именно так. И кто же еще, как не любимые всеми многие года, отечественные звезды, помогут донести до общества эко-идею! Пусть будут отличным примером для нас! Ежедневная зарядка - вот секрет здоровья и красоты! Надо и нам подтянуться.

 

25 февраля 10:28

Евгения Глуховская

За что люблю Аллу - за ее профессионализм и нежелание выглядеть в глазах других лучше, чем она есть на самом деле! Её секрет - в простоте, она подкупает и располагает к себе!